SPORDIVAHEND.EE

ÕUETREENINGSEADMED

Rammumehe OÜ on paigaldanud õuetreeningseadmeid üle Eesti erinevatesse kohtadesse.

 

STROOMI RANNAS
KOPLI PIKAKARI RANNAS

PIRITA RANNAS

PIRITA KOSEL

PIRITA MÄHEL

MUSTAMÄEL SÕPRUSE PARGIS

NÕMMEL TERVISERAJA ALGUSES

NÕMMEL HOOLDEKODU TERRITOORIUMIL

PÄÄSKÜLAS

RAIKKÜLA PÕHIKOOLIS

VILJANDI VALLA KALMETU PÕHIKOOLIS

TÕRVA LINNAS

KADRINA STAADIONIL

TAPA GÜMNAASIUMIS

RAKVERE PALMERO TERVISERAJAL

NARVA-JÕESUU HOOLDEKODU

SOS NARVA-JÕESUU LASTEKÜLA

NÕMMEL LAAGRIS

SNELLI STAADIONIL

pirita

Pirita rannas

stroomi

Stroomi rannas

Õuetreeningseadmed on turvalised ja keskkonnasõbralikud. Tooted on terasest või galvaniseeritud terasest. OÜ Rammumehe teenindajad oskavad anda nõu, millised neist sobiksid kõige paremini valitud asukohta ning rahuldaksid kõiga paremini ostja liikumisvajadusi. Rammumehe OÜ teenindab klienti alates esimesest kontaktist kuni toote välja valimise ning paigaldamiseni.

Värvus: Tooteid saad tellida erinevates värvikombinatsioonides. Põhivärv beez ja pruun. Ümbervärvimisel tuleb arvestada täiendava kuluga.

Värv: Epoksüpolüester, mis on kauakestev ja vastupidav kuuma ja külma ilmaga. SGS testitud. Tooted on vandaalikindlad ega vaja praktiliselt mingit hooldust.

Garantii: Toodetele kehtib 2 aastane garantii. Kõik meie tooted vastavad tootmiskvaliteedi ISO9001 standardile.

Paigaldamine: Tooteid võib paigaldada ostja ise või Rammumehe OÜ. Paigaldamine ei ole keeruline, kuid nõuab täpsust. Toote paigaldamiseks kasutatakse betooni ja spetsiaalseid kinnitusankruid. Vahendite paigaldamine võtab aega vähemalt 10 päeva seose betooni kivistumisega.

Katted: Ümber vahendite saab kasutada erinevaid katteviise (muru, koorepuru, matid jne.)

Hooldamine: vähemalt kord aastas on soovitatav teha vahendite ülevaatus, et vältida treeningseadmete enneaegset vananemist. Ülevaatusel tuleks kontrollida konstruktsioonide kinnitusi, üksikdetailide seisundit ja viimistluse olukorda. Hooldusteenust on võimalik ka firmalt tellida, milleks sõlmitakse eraldi hooldusleping.

Õuetreeningseadmete kasutusvõimalused

Õuetreening seadmed on mõeldud liikumise harrastamiseks välitingimustes. Kui seni oleme harjunud, et liikumisvahendid mänguplatsidel on laste pärusmaa, siis Õuetreeningseadmete sari pakub välja uue mõtteviisi: liikumine värskes õhus on meeldiv ja kasulik igas eas inimestele ning mänguplatsidele on asja ka täiskasvanuil.

Rammumehe OÜ poolt pakutavaid sportimisvahendeid saab kergesti ja mitte väga palju kulutades paigaldada nii uue treeningvarustusena kui ka lisana juba olemasolevatele harjutus väljakutele. Seadmed sobivad terviseradade äärde, avalikesse parkidesse, kaubanduskeskuste lähedusse, randadesse ja mujale, kus inimesed sageli viibivad ning kus neil oleks mugav ja käepärane liikumist harrastada.

Kes ja miks võiksid õuetreeningseadmeid soetada?

Firmad

Firmades, kus peetakse tähtsaks töötajate heaolu ja tervist, mõeldakse järjest enam ka töötajaskonnale sportimistingimuste loomisele. Oma fitness-park töökoha juures pakub selleks ideaalseid võimalusi. Pealegi - aina rohkem valib kvalifitseeritud tööjõud töökoha selle järgi, mida firmal oma töötajatele lisaks palgale pakkuda on.

Turismitalud, hotellid

Sportlik puhkus on moes - aina rohkem inimesi soovib ühendada oma vaba aja liikumisharrastusega. Fitness-park turismitalu külje all annab ettevõttele kindlasti konkurentsieelise. Õuetreeningseadmed on ideaalne lisa: golfirajale, palliplatsile või spaale.

Pargid, haljasalad

Projekteerijad ja maastikuarhitektid, Õuetreeningseadmed annavad värkseid mõtteid ja uusi võimalusi! Käepärane ja tasuta sportimisvõimalus pargis või elamurajoonis muudab piirkonna kinnisvara hinnatumaks ning parandab inimeste elukvaliteeti.

Majaomanikud

Miks kulutada raha kallitele tubastele sportimisvahenditele, kui on võimalus teha väike investeering kestvasse kena disainiga õuetreenigseadmesse? Sobivalt valitud treeningseadmete komplekt koduõues pakub sportimisrõõmu nii sulle endale, sinu perele kui ka sinu sõpradele.

Hooldekodud

Õuetreeningseadmete hulgas on palju selliseid, mis on spetsiaalselt mõeldud vanemaealistele ning vananemisest põhjustatud tervisevaevuste leevendamiseks. Treeningseadmete ohutus on hoolega testitud ning neil harjutamine on jõukohane ka eakatele inimestele. Samas parandab regulaarne treening õuetreeningseadmetel inimese iseseisvat toimetulekut kõrge eani välja.

Koolid

Õuetreeningseadmed on ideaalne variant hüperaktiivsete laste nn liigse energia mahalaadimiseks vahetundide ajal ning ka lihtsalt kehaliseks virgutuseks pingelise õppetöö vahel kõigile koolipoistele ja -tüdrukutele.

Kaitsestruktuurid

Kaitseväelastele, politseinikele ja tuletõrjujatele on füüsiline vorm eriti tähtis. Õuetreeningseadmed on professionaalide poolt hoolikalt disainitud ja tuntud oma vastupidavuse poolest ning sobivad seetõttu väga hästi ka tugevate meeste-naiste treeninguks.