SPORDIVAHEND.EE

ÕUETREENINGSEADMED

Õuetreeningseadmed on turvalised ja keskkonnasõbralikud. Tooted on terasest või galvaniseeritud terasest. OÜ Rammumehe teenindajad oskavad anda nõu, millised neist sobiksid kõige paremini valitud asukohta ning rahuldaksid kõiga paremini ostja liikumisvajadusi. Rammumehe OÜ teenindab klienti alates esimesest kontaktist kuni toote välja valimise ning paigaldamiseni.

Värvus: Tooteid saad tellida erinevates värvikombinatsioonides. Põhivärv beez ja pruun. Ümbervärvimisel tuleb arvestada täiendava kuluga.

Värv: Epoksüpolüester, mis on kauakestev ja vastupidav kuuma ja külma ilmaga. SGS testitud. Tooted on vandaalikindlad ega vaja praktiliselt mingit hooldust.

Garantii: Toodetele kehtib 2 aastane garantii. Kõik meie tooted vastavad tootmiskvaliteedi ISO9001 standardile.

Paigaldamine: Tooteid võib paigaldada ostja ise või Rammumehe OÜ. Paigaldamine ei ole keeruline, kuid nõuab täpsust. Toote paigaldamiseks kasutatakse betooni ja spetsiaalseid kinnitusankruid. Vahendite paigaldamine võtab aega vähemalt 10 päeva seose betooni kivistumisega.

Katted: Ümber vahendite saab kasutada erinevaid katteviise (muru, koorepuru, matid jne.)

Hooldamine: vähemalt kord aastas on soovitatav teha vahendite ülevaatus, et vältida treeningseadmete enneaegset vananemist. Ülevaatusel tuleks kontrollida konstruktsioonide kinnitusi, üksikdetailide seisundit ja viimistluse olukorda. Hooldusteenust on võimalik ka firmalt tellida, milleks sõlmitakse eraldi hooldusleping.